Wifi AP OM5P-AC – Dual Band, 4 antény, 1,17 Gbps (300 + 867 Mbps)

 

Rychlý přehled

Vysokorychlostní dvoupásmový WiFi přístupový bod/router spravovaný z cloudu s podporou standardu 802.11ac a rychlostí až 1,17 Gbps (300 + 867 Mbps). Přístupový bod obsahuje 2 ethernet porty a čtyři interní antény. Podporuje napájení přes oba standardy PoE 802.3af.
 
Zařízení neobsahuje napájecí zdroj, vyberte dle požadovaného typu napájení.
Vysokorychlostní dvoupásmový WiFi AP spravované z cloudu

Klikněte na náhled pro úplný obrázek

Další pohledy

Popis produktu


Open Mesh OM5P-AC – dvoupásmový, z cloudu spravovaný WiFi přístupový bod dosahující rychlosti až 1.17 Gbps (300 + 867 Mbps)   vám usnadní práci při vytváření profesionálních a robustních bezdrátových sítí v prakticky jakémkoli prostředí.

Tento přístupový bod dokáže obsloužit 20–50 současně připojených uživatelů, hodí se tedy i pro vykrytí frekventovaných míst s vysokým počtem přístupových bodů, jako jsou například hotely, bytové domy, internáty a vysokoškolské koleje, pečovatelská zařízení, restaurace, obchodní centra a velké rodinné domy.

Použijete-li navíc příslušné kryty pro řadu OM, dokážete zařízení elegantně nainstalovat v blízkosti uživatele, například na stropu.

Díky dvěma rádiům se vysokou rychlostí připojí moderní zařízení s podporou 5 GHz a standardu 802.11ac, zároveň však přístupový bod nezapomíná ani na uživatele starších zařízení podporujících jen 2,4 GHz.

OM5P-AN podporuje jak napájení prostřednictvím PoE standardu 802.3af (takže je můžete napájet z PoE switchů), tak prostřednictvím pasivního 18V PoE (kdy můžete k napájení využít námi dodávané PoE injektory). Zařízení je zároveň kompatibilní s 18V externím napájecím zdrojem (můžete zakoupit samostatně).

Meshing?
Model OM5P-AC funguje nejlépe, je-li do sítě připojený přes ethernet. Dobře také zastává funkci mesh opakovače ve spojení s vysoce výkonnou mesh bránou, například MR1750. Využití OM5P-AC jako mesh brány u tohoto zařízení nedoporučujeme.

Připraven na standard 802.11ac
Model OM5P-AC je naše 802.11ac náhrada za model OM5P-AN. Budoucí aktualizace firmware budou schopny odemknout jeho výkonnostní potenciál bez nutnosti upgradu hardwaru. S modelem OM5P-AC dokážete vaši síť připravit na budoucnost, aniž byste museli v porovnání s verzí standardu 802.11n platit více.

 

Porovnejte jednotlivé modely zde   |   Stáhněte si datasheet

 

Kompatibilní kryty

„Oblékněte“ si tento přístupový bod tak, aby vyhovoval podmínkám jeho fyzického umístění.
 

  Vnitřní kryt na modulární ethernetovou zásuvku pro řadu OM Vnitří stropní kryt pro řadu OM Venkovní kryt na zeď/stožár pro řadu OM
OM5P-AN