Modulární hardware

Objevte jediný modulární, cloudově řízený bezdrátový systém.

Přístupové body Open-Mesh, kryty a cloudový kontrolér pracují společně, abyste mohli nasadit bezdrátové sítě podnikové třídy za zlomek času a nákladů s v porovnání s tradičními sítěmi.

 

Navržen k modularitě.

Přístupové body a kryty Open-Mesh jsou navrženy, aby spolu skvěle fungovaly. Jednoduše zvolte přístupový bod, optimální pro vaše požadavky – dosah, rychlost, nebo absolutně nejnižší cena – a pak si zvolte kryt, který nejlépe vyhovuje vašemu prostředí. Vyměňujte, upgradujte, přesunujte a nahrazujte, jak potřebujete: Možnosti jsou nekonečné.

Cloudově řízený.

Co dříve vyžadovalo vyhrazený server na místě instalace, může být nyní hotovo pomocí internetového prohlížeče a Cloudtraxu, zadarmo poskytovaného cloudového síťového kontroléru. Cloudtrax je doslova napakován výkonnými schopnostmi, které vyhovují požadavkům IT profesionálů, ale je přitom dostatečně jednoduchý, aby mohl být nasazen někým, kdo má malé nebo žádné síťové zkušenosti. A cena? Je zdarma: každý přístupový bod Open-Mesh obsahuje perpetuální licenci Cloudtraxu.

Mesh. Připraven pro mnoho přístupových bodů.

Každý přístupový bod Open-Mesh je připraven k hromadnému nasazení. To znamená, že nainstalujete jednotky jako tradiční přístupové body, kabelem připojené do internetu, a potom připojíte další jednotky, které potřebují jen elektrické napájení, kdekoliv potřebujete rozšířit pokrytí. Všechny přístupové body pracují společně a vytvářejí samoorganizující a samozotavující se bezdrátovou síť. Nyní můžete rozšířit svoji síť do nejzazších koutů své nemovitosti bez nutnosti použít kabely.

Revolučně nízká cena.

Open-Mesh stojí zlomek nákladů ostatních levných, cloudově řízených bezdrátových sítí s mnoha přístupovými body. S hardwarem, který byl od začátku navržen, aby se vešel i do nejtěsnějšího rozpočtu, spolu s cloudovým kontrolérem, který je 100% zdarma, Open-Mesh je jednoznačná volba pro všechna cenově citlivá nasazení. Ale nenechte se zmást nízkou cenou: Open-Mesh dosahuje nebo dokonce převyšuje specifikace zařízení, která stojí desetkrát více. S přístupovými body, které začínají na 1990,- Kč, Open-Mesh dokazuje, jak dostupné mohou být bezdrátové sítě podnikové třídy.

Vaše logo, ne naše.

Open-Mesh je ideální pro systémové integrátory, prodejce a IT konzultanty, protože na krabice ani přístupové body nedáváme žádná naše loga. Dokonce i náš cloudový kontrolér neobsahuje žádné další odkazy a reference zpět na Open-Mesh. S žádnými konkurenčními zprávami, vaše značka je hvězdou show.

Vždy perfektně padne.

Open-Mesh zjednodušuje nasazení bezdrátového pokrytí kamkoliv potřebujete. Se sérií jednoduše použitelných krytů můžete dát své přístupové body na zeď, strop, stožár, střechu, strom,… však už vás něco napadne. Kryty Open-Mesh jsou navrženy specificky pro drobné výkonné přístupové body série OM2P a společně zapadnou do jakékoliv kanceláře, hotelu, skladu či činžáku. Vidíte bezdrátovou síť, ne přístupové body.

Flexibilní možnosti napájení.

Všechny přístupové body Open-Mesh podporují pasivní 12-20V PoE, takže ten samý kabel, který připojuje váš přístupový bod do internetu, může také poskytovat napájení. S použitím jednoportového, osmiportového, či dvanáctiportového rackového PoE injektoru můžete napájet své přístupové body až 100 metrů daleko. Napájení vaší sítě nikdy nebylo jednodušší.

Věří mu všude.

Produkty Open-Mesh jsou používány miliony uživatelů v desítkách tisících cloudově řízených sítí po celém světě každý den. Od pětihvězdičkových luxusních rezortů po mnohapodlažní bytové komplexy přes kavárny ve vašem sousedství a v domě přes ulici, produkty Open-Mesh najdete na spoustě míst, ve firmách a místech, která znáte. Připojte se k tisícům lidí, kteří již objevili výkon, jednoduchost a spolehlivost cloudově řízených bezdrátových sítí.

Get started.