Vnitřní kryt na modulární ethernetovou zásuvku

Vnitřní kryt na modulární ethernetovou zásuvku

 

Rychlý přehled

Kryt pro OM2P-LC a OM2P-HS, který vám umožní nahradit jeden port modulární ethernetové zásuvky přístupovým bodem a zároveň zachovat stávající drátové připojení. Kupte zde.
Cena: 590 Kč
Indoor Ethernet Jack Enclosure

Klikněte na náhled pro úplný obrázek

Další pohledy

Popis produktu


Vnitřní kryt na modulární ethernetovou zásuvku vám umožní nahradit jeden port modulární ethernetové zásuvky přístupovým bodem a zároveň zachovat stávající drátové připojení. Výsledkem je profesionální, funkční a bezpečná instalace, s přístupovým bodem kompletně ukrytým uvnitř, napájeným pasivním PoE. Podívejte se možnosti napájení přes PoE.

Druhý ethernetový port je připojen do přístupového bodu, kde může být buď připojen přes bridge do LAN, nebo to veřejné sítě hostů. To vám dává možnosti používat tento ethernetový port stejně jako WLAN pro hosty, s možností omezit přístup do LAN, či omezit šířku pásma apod.

Instalace se provádí pouhým nahrazením vrchního krytu ethernetové zásuvky a připojením přiloženého kanelu, zacvaknutím přístupového bodu do krytu. Pokud máte druhý datový port nebo telefonní linku, zacvakněte tento kabel do krytu, pukud jej nemáte, použijte přiloženou záslepku. Podívejte se na detaily na videu.

Rozměry: V=17,1cm, H=3,2cm, Š=8,2cm