Zdroje

Zdroje ke stažení

Ať nasazujete svou první bezdrátovou síť nebo chcete proniknout hlouběji do nastavování vaší sítě s Cloudtraxem, jste na správném místě. Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte naši podporu na support@open-mesh.cz.

Přihlášení do cloudové konzole CloudTrax.

Nemáte CloudTrax účet? Vytvořte si jej!

Stáhněte si aplikaci na mobilní telefon:

Přeskočte do sekce: Datasheety | Příručky | Video tutoriály | Instalační videa

 

Datasheety

 
Datasheet
DATASHEET

OM2P Series Modular WiFi System

(Anglicky) Bezdrátové přístupové body série OM2P, kryty a řešení napájení jsou ideální pro poskytování robustního internetového pokrytí kdekoliv, kde potřebujete sdílet připojení k internetu. Každý bod obsahuje přístupový bod, gateway a bezdrátový opakovač v jediném malém a spolehlivém balení.

     

 

 

Příručky

 

PLÁNOVÁNÍ SÍTĚ

Network Planning Guide

(Anglicky) Účelem této příručky je pomoci vám naplánovat cloudově řízenou bezdrátovou síť s mnoha přístupovými body s Cloudtraxem. Diskutujeme v ní základy technologie přístup Cloudtraxu k bezdrátu, klíčové elementy silných bezdrátových a některé další tipy.

 
CLOUDTRAX

CloudTrax Quick Start Guide

(Anglicky) Cílem této příručky je pomoci vám nastavit svoji první bezdrátovou síť s Cloudtraxem. V této příručce vytvoříme master login na CloudTrax.com, vytvoříte novou síť, přidáte uzly do sítě, fyzicky instalujete přístupové body a vytvoříte základní síťovou konfiguraci.

 

CLOUDTRAX

Using the Splash Page Editor

(Anglicky) Účelem této příručky je pomoci vám nastavit úvodní stránku Cloudtraxu, kterou se hosté přihlašují do vaší sítě. Pomůžeme vám vybrat editovatelnou předpřipravenou šablonu, vysvětlíme, jak ji upravit ve WYSIWYG editoru, a jak nastavit kofigurační možnosti (přihlašování, placení, potvrzení podmínek) podle vašich potřeb.

 
CLOUDTRAX

Using Vouchers in CloudTrax

(Anglicky) Účelém této příručky je pomoci vám nastavit vaši Cloudtraxem řízenlou bezdrátovou sít, aby generovala a akceptovala vouchery. S vouchery můžete řídit přístup na základě jednotlivých uživatelů generováním unikátních kódů, které poskytnete uživatelům. Vouchery můžou být nastaveny pro specifická časová období nebo šířky pásma (rychlosti), což je ideální pro hotely, kavárny, apartmány apod., kde můžete chtít omezit přístup uživatelů např. jen ve specificokou dobu.

 

CLOUDTRAX

Using PayPal in CloudTrax

(Anglicky) Účelem této příručky je pomoci vám nastavit Cloudtrax, abyste mohli akceptovat platby za použití vaší sítě pomocí PayPal. S PayPalem můžete účtovat uživatelům za přístup do vaší sítě za časové jednotky nebo za šířku pásma.

 
CLOUDTRAX

Using CloudTrax Lobby Assistant

(Anglicky) Účelem této příručky je naučit vás, jak používat Lobby Assistant k vytváření, prohížení a tiskuntí voucherů. Lobby Assistant je bezplatný online nástroj, který může být použit personálem hotelů, manažery apartmánů, či jinými podnikateli z vytváření a tisku voucherů k přístupu vašich hostů, obyvatelů, či obchodních partnerů k internetu v reálném čase. Vouchery mohou být nastaveny pro přístup ve specifické době, nebo na určité množství spotřebovaného pásma.